Загальні відомості про проект MEDICRUITMEDICRUIT це спільний проект української компанії ТОВ "Е-КРЮІНГ" та її німецького партнера компанії "GCMS GmbH". Метою проекту є допомога у отриманні офіційної роботи лікарям і медичним сестрам у Німеччині. Проект співпрацює як із приватними, так і з державними клініками і лікарнями. Без зайвої соромливості ми декларуємо, що надаємо найкращі умови для переїзду на постійне проживання у Німеччину для медиків, при тому, що наші послуги надаються абсолютно безкоштовно.


ТОВ "Е-КРЮІНГ" засновано у 2016 році як агенство із посередництва у працевлаштування за кордоном. Ліцензія Мінистерства Соціальної Політики і Праці №1311 від 09.11.2016. За весь період роботи середній рівень задоволення наших клієнтів перевищує 93%. Компанія також ліцензована за системою контролю якості ISO 9001:2015, тим самим, підтвержуючи високий рівень якості надання послуг. Із 2016 року компанія співпрацює із надійними працедавцями із Німеччини у сфері судоплавства, а також із початку 2019 у сфері медицини.


Компанія GCMS GmbH спеціалізується на навчанні та працевлаштуванні медперсоналу на території Німеччини, Австрії і Швейцарії. Протягом багатьох років GCMS GmbH забезпечила стабільно високий рівень життя сотням фахівців з усієї Європи, які обрали Німеччину місцем для реалізацій себе, в ролі висококласного фахівця.

Наші ліцензії

license iso_cert

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Ми з радістю надамо Вам безкоштовну консультацію

І відповімо на всі Ваші запитання.

Зателефонувати мені
upload icon